דוקלר שיווק דיגיטלי לעסקים

Black-White-Minimalist-Letter-AG-Logo-(12)

מנהל דיגיטל

מנהל דיגיטל במיקור חוץ

חברות רבות לא מודעות לעובדה כי הן יכולות לבצע מיקור חוץ של פונקציות שיווקיות ודיגיטליות רבות, לרבות שירותי ניהול שיווק דיגיטלי. באמצעות שירותים אלה, יכולות החברות או העסקים ליהנות ממומחה שיווק דיגיטלי עתיד ניסיון בשיטות העבודה החדשניות ביותר, כאשר החברה לא מתחייבת למשרה זו כמשאב פנימי על כל המשתמע מכך

מהו תפקידו של מנהל שיווק דיגיטלי במיקור חוץ?

מנהל דיגיטל העובד במיקור חוץ מתפקד כמוביל השיווק הדיגיטלי של החברה, על ידי התווית האסטרטגיה הדיגיטלית – הצבת יעדים המותאמים לאסטרטגיה העסקית ואחריות על מימושם בפועל.

מנהל שיווק דיגיטלי במיקור חוץ יכול לעבוד במשרה מלאה, חלקית או כמשרת ביניים למשך פרויקט מסוים המצריך את כישוריו הייחודיים. עיקר עבודתו של מנהל השיווק הדיגיטלי היא לנווט את החברה לעבר היעד, כאשר היא לצלוח את האתגרים ולהתגבר על המכשולים שחברות ללא ליווי מקצועי ומנוסה מתמודדות איתם.

למשל, ניהול שיווק דיגיטלי דורש יכולת ניהול כל הנכסים הדיגיטליים של החברה, הכרת השוק והמתחרים, תהליכי שיווק והתנהגות הצרכנים, יכולות ניהול ספקי משנה, ניהול פרסומים בערוצי הדיגיטל השונים, ביצוע אינטגרציות בין מערכות בחברה, ניתוח דוחות אנליטיקה ובקרה על מדדים.

מנהל דיגיטל, אשר ליווה חברות רבות, יוכל לייעץ ולכוון את החברה אל עבר המטרות העסקיות קצרות הטווח וארוכות טווח ולהתוות את הדרך להגיע לשם.

מתי כדאי לשכור מנהל דיגיטל במיקור חוץ

מחפשים לגייס לקוחות חדשים

אין מספיק לקוחות חדשים, ואתם רוצים להגדיל בטווח המיידי את מספר הלקוחות החדשים

העסק ממריא ולכם אין זמן לשיווק

יש לכם אתגרים רבים ולא נשאר לכם זמן לנהל את השיווק, הפרסום, נכסים דיגיטליים, וניתוח הנתונים

הגברת הנוכחות הדיגיטלית

תחום ניהול הדיגיטל לא מתפקד כמו שאתם חושבים שהוא צריך לתפקד, כדי להפוך את העסק לריווחי יותר

חיבור מערכת CRM לדיגיטל

הכנסת מערכת לניהול לקוחות CRM לחברה ולחבר אותה לקמפיינים השונים שפועלים בדיגיטל

הכירו חלק מלקוחותינו

לא עוד

פרסום שמבזבז כסף

אם אתם מרגישים שתקציב הפרסום שלכם יכול להניב יותר תוצאות, אבצע אנליזה, ואציג לכם את מה שלדעתי דורש שיפור ואופטימיזציה בהגדרות הקמפיינים, כדי שתוכלו למקסם את התוצאות מהקמפיינים שלכם. 

הזמינו שיחת ייעוץ חינם עוד היום.

מעכשיו תיהנו

מפרסום שלא מבזבז כסף

אם אתם מרגישים שתקציב הפרסום שלכם יכול להניב יותר תוצאות, נבצע אנליזה, ונציג לכם את מה שלדעתנו דורש שיפור ואופטימיזציה בהגדרות הקמפיינים, כדי שתוכלו למקסם את התוצאות מהקמפיינים שלכם.

הזמינו שיחת ייעוץ עוד היום.

מלאו את פרטיכם בטופס
דילוג לתוכן