דוקלר שיווק דיגיטלי לעסקים

Black-White-Minimalist-Letter-AG-Logo-(12)

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הערה: השימוש בלשון זכר רבים, נעשה מטעמי נוחות בלבד, ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.

אנחנו מחוייבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש בשירותים שאנו מציעים לכלל בעלי העסקים, באתר האינטרנט ובמענה הטלפוני.

כ- 25% אחוז מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנט, לדוגמה: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, אנשים עם מוגבלות מוטורית, בני הגיל השלישי ועוד.

בכדי שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם, ביצענו התאמות נדרשות באתר האינטרנט, והטמענו את כללי הנגישות ככל האפשר בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות)ת תשע"ג-2013 (סימן כ': שירותי אינטרנט), האתר מותאם לדרישות הנגישות 5568 ברמה AA על פי הנחיות WCAG 2.1.

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקפלורר 9 ומעלה, אדג'.

השקענו כמות משאבים משמעותית בכדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש לאנשים בעלי מוגבלויות, מתוך אמונה שלכל אדם מגיעה הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

לרשותכם רכיב נגישות של WordPress, המשפר את תאימות האתר להנחיות הנגשת תוכן האינטרנט באתר (WCAG 2.1).

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמליל תפריט הנגישות סמליל תפריט נגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון: התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות עליהן ניתן לקרוא כאן.

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו.

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לאחראי תחום הנגישות באתר.

אחראי תחום הנגישות: מתן דוקלר
דוא"ל: dookler.marketing@gmail.com

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אני ממליץ מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:

  • תיאור הבעיה
  • מהי הפעולה שניסיתם לבצע
  • באיזה דף גלשתם?
  • מהו סוג הדפדפן ומהו מספר הגרסה
  • מערכת ההפעלה של המחשב או הטלפון הסלולרי
  • האם השתמשתם בטכנולוגיה מסייעת

תאריך עדכון ההצהרה : 1/6/2023

מעכשיו תיהנו

מפרסום שלא מבזבז כסף

אם אתם מרגישים שתקציב הפרסום שלכם יכול להניב יותר תוצאות, נבצע אנליזה, ונציג לכם את מה שלדעתנו דורש שיפור ואופטימיזציה בהגדרות הקמפיינים, כדי שתוכלו למקסם את התוצאות מהקמפיינים שלכם.

הזמינו שיחת ייעוץ עוד היום.

מלאו את פרטיכם בטופס
דילוג לתוכן