דוקלר שיווק דיגיטלי לעסקים

Black-White-Minimalist-Letter-AG-Logo-(12)

פרסום בגוגל שופינג

שיטת הפרסום הפופולרית שתמקם אתכם מעל כולם!

ישנן דרכים רבות להשיג יתרון תחרותי על פני המתחרים ואחת מהן שאינה דורשת מאמץ ניכר היא – פרסום בגוגל שופינג. בעולם דיגיטלי שבו להופיע בדיוק בזמן הנכון לגולשים היא המפתח, תהיה זו טעות לא להופיע בגוגל שופינג כשמחפשים מוצרים. גוגל שופינג תמיד מוצגת הכי גבוה בעמוד ואתם תבלטו מעל כולם בתוצאות החיפוש – זו הדרך הבטוחה והמהירה שלך להשיג יתרון תחרותי משמעותי.

התמחות בפרסום בגוגל מעל 10 שנים

צרו קשר וקבלו הצעה לפרסום בגוגל שופינג

פרסום בגוגל

הכירו חלק מלקוחותינו

לוגו
לוגו
לב
גאדקום
לוגו
שלם אנשים בונים איכות
לוגו
5 כוכבים

מודל התשלום לפי קליק של Google Shopping עשה את הבדל הגדול. משלמים על מודעות שמביאות לתוצאות, ומתקבלות יותר פניות בעלות נמוכה יותר, אני יכול לסכם את הפרסום בגוגל בשתי מילים: Game Changer!

שלמה

5 כוכבים

הפרסום ב-Google Shopping, הוביל לעלייה במספר הגולשים בחנות המקוונת שלי. אפשרויות המיקוד הן פנטסטיות, ומאפשרות לי להגיע לקהל הנכון בזמן הנכון. שיעורי המכירות עלו, ואני חייבת הרבה מההצלחה הזו ל-Google Shopping.

לורה

5 כוכבים

בזכות יכולות הרימרקטינג המדהימות של Google shopping, הצלחנו להגיע מחדש לגולשים שעזבו את האתר מבלי לבצע רכישה, מה שהפך מכירות אבודות, למכירות בפועל. זה כמו לקבל הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני.

אסף

זוהי טכניקת פרסום המשתמשת במערכת הפרסום הממומן של גוגל – Google Ads. המערכת מאפשרת להעלות את המוצרים והפריטים הנמכרים באתר ולהציג אותם בראש דף תוצאות החיפוש באמצעות: תמונת המוצר, שם המוצר ומחיר המוצר. לחיצה על המודעה תוביל ישירות לעמוד המוצר באתר ולתחילת תהליך הרכישה שלו.

גוגל מאפשרת לפתוח קמפיין כמעט בכל תקציב אולם הניסיון מלמד שכדאי להקצות לפחות 50 ש"ח ביום (תלוי גם ברמת התחרות בו פועל העסק שלך), על מנת לאפשר חשיפה של המודעות ברוב שעות היום ומספר קליקים סביר עליהן שיוביל לאתר העסק.

לאחר שקמפיין הפרסום עולה לאוויר, יש לך את האפשרות לנהל אותו בעצמך או ליהנות משירותי הניהול המקצועיים אותם אנחנו מספק תמורת תשלום חודשי קבוע ללא הפתעות – דבר שייתן לך שקט נפשי שהפרסום של העסק נמצא בידיים טובות והפוקוס שלך יתמקד בסגירת עסקאות רבות יותר.

מדיניות הפרסום של גוגל מאפשרת כמעט לכל עסק לפרסם מלבד עסקים שתחומי הפעילות שלהם לא מאושרים על ידי גוגל. ניתן לבדוק האם העסק שלך יכול לפרסם בלינק: לחץ כאן

פרסום בגוגל לעסקים

מעכשיו תיהנו

מפרסום שלא מבזבז כסף

אם אתם מרגישים שתקציב הפרסום שלכם יכול להניב יותר תוצאות, נבצע אנליזה, ונציג לכם את מה שלדעתנו דורש שיפור ואופטימיזציה בהגדרות הקמפיינים, כדי שתוכלו למקסם את התוצאות מהקמפיינים שלכם.

הזמינו שיחת ייעוץ עוד היום.

מלאו את פרטיכם בטופס
דילוג לתוכן